18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

Teeni endale festivalipääse!

I Land Sound 2023 talgud

Jaga edasi

Sel aastal kutsume sind juba varakult osa saama festivali ettevalmistustöödest, mönusast seltskonnast ja koosloomise jöust. Ole purulaisk vöi suunamudija, värske öhk ning illiku imerohi teevad sinust taaskord inimese. Kui varasem talgukogemus puudub, siis aitame sind kindlasti ree peale, sinult on vaja vaid pealehakkamist ja soovi päriselt käed külge panna. Omalt poolt pakume vägevaid mälestusi, maitsvat köhutäit, löunamaa päevitust ja väikest meelelahutusprogrammi.

Sinu väärtusliku aja ja talguteenete eest anname vastu ka festivalipääsmeid. I Land Sound 2023 festivalipassi saavad kingituseks köik, kes panustavad 24 tundi oma kallist aega. ILS 23 festivalipass on väärt 24h tööd (3x8h / 4x6h jne).

Talgupäevad on plaanis viiel korral ning soovi korral saab töötunde täis teha ka talgutele järgnevatel päevadel. Selleks, et meil oleks asjast selge ülevaade ja teaksime arvestada nii toidu kui tööriistadega, palume oma talgule tulemise registreerida.

Tänu Stokkerile on meil kohapeal palju vajalikke tööriistu ning lai valik töökindaid ja kaitsevahendeid. Kui sul on oma vägevad tööriistad juba käte külge teibitud ning vöimalus need kaasa vötta, siis anna meile sellest registreerimisvormis teada ja paneme sul paagid täis. Kui sul on seisma jäänud tööriistu, pintsleid, värve jms, mis on kasutuskölblikud, aga millest soovid vabaneda, siis vöid ka sellest meile teada anda ja anname vöimalusel asjadele uue elu.

Talgud on plaanis viiel laupäeval ning köikidel päevadel alustame kell 10.00. Talgupäeva orienteeruv löpp on kell 18.00.

Talgud toimuvad:

  • 29. aprill
  • 20. mai
  • 3. juuni
  • 17. juuni
  • 1. juuli

Üks talgupäev kestab keskmiselt 8 tundi, kus sees on ka löunasöök ning merevaade. Pärast talgupäeva on vöimalik käia saunas, sooja duši all ning karastada meres.

Kaasa tuleks pakkida oma joogipudel, ilmastikule vastav tööriietus, käterätik ning hea tuju.

Talgutele  saad registreerida SIIN.

Viska pilk peale ka Facebooki sündmusele, kust leiad köige värskema info ja ülevaate ees ootavatest töödest.

Kohtumiseni talgutel!

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti