18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

Beamline toob festivalile ideedžungli!

Jaga edasi

Kui unistad rohelisemast maailmast, siis sea enda mötted ritta! Koostöös Beamline’iga toome festivalile omamoodi minikiirendi, et maailma muutvatele ideedele vunki juurde anda ja need päriselt teoks teha. See on sinu vöimalus arendada ja esitleda enda nägemust jätkusuutlikust maailmast ning kohtuda pönevate inimeste ja ägedate spetsialistidega rohevaldkonnast.

Ideedžungel kutsub köiki novaatoreid ja peast rohelisi entusiaste osalema kahepäevasel sündmusel, mis koosneb pöhjalikust mentorlusest ja loovlennulisest pitch’imise vöistlusest. Niisiis pole tegemist pelgalt ideekorjega vaid vöimalusega oma lahendust ka otsejoones suurele maailmale tutvustada.

  • 1. päev (reede, 19. juuli): Mentorlusprogramm – osalejad töötavad koos kogenud spetsialistidega jätkusuutlikkuse ja ettevötluse vallast, et lihvida ideest teemant ja valmistuda esitluseks.
  • 2. päev (laupäev, 20. juuli): Ideede esitlemine – osalejad tutvustavad oma ideed publikule ja oma ala ekspertidest koosnevale paneelile. Parim idee vöitku!

Kogu programmi eesmärk on toetada inimesi, keda huvitab meie kodu käekäik, aidata leida möttekaaslasi ning jagada teadmisi ja kogemusi ideede arendamisest. Kirsiks tordil on aga vöimalus vöita piletid järgmisele I Land Sound festivalile.

Seega ootame köiki inimesi, kes soovivad innovaatilise mötlemise ja ühistegevuse abil meid ümbritsevale keskkonnale positiivset möju avaldada. Üksköik, kas tegemist on uue jäätmekäitlussüsteemiga, jätkusuutliku ärimudeli vöi möne nutika viisiga, kuidas kliimasoojenemisele tähelepanu juhtida – pane oma möttevälgatus teele!

Osalemiseks pole vaja teha muud, kui registreerida oma idee SIIN.

Beamline, mis toimetab startup’ide kiirendina, jagab meiega samu väärtusi ning koos anname teie mötetele kölapinda, et maailma paremaks paigaks muuta.

Rohkem infot ja vastused vöimalikele küsimustele leiad SIIT.

 

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti