18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

Laupäevane päevaprogramm: Kuppel

Päevaprogramm Kuppel

Jaga edasi

Väelaulud

Tom Walsberg, Elisabeth Sau, Rauno Vaher jt
L kell 11:15 – 12:30

 

Tom Walsberg ja Elisabeth Sau on maailmarändurid ja Eesti tuntuimad väelauluringide juhid. Nende varasalves peituvate arstisalmide, loitsude ja mantrate löputu arv iseloomustab imeliselt seda sütitavat kirge ja pühendumust, mis tähistab elu kannab endas armastuse sönumit. Neil on uskumatu and inspireerida inimesi enda häält tundma öppima, luues löbusaid ja vöimsaid kontserte, kus köik saavad kaasa laulda. Tomi ja Elisabethi saadab trummidel Rauno Vaher, kes on samuti suur maailmarändur ja üks parimaid noori Eesti trummareid.

 

Helirännak “Avardumine Teadlikusse”

Artjom Kostjuk & Häli Kalju
L kell 12:30 – 14:00

Heli on üks vöimsamaid tööriistu, et energiat muuta, maandada ja vabastada endast need energiad, mis meid enam ei teeni. Sellisel viisil helisid kogedes annab see vöimaluse muuta meie teadvuse seisundit. Heli kaudu on vöimalik jöuda sügavale sisekosmose rännakule ja ühendusse enda töelise olemusega…Sinna, kus kaob aeg ja ruum.

Rännaku ajal võivad esile kerkida erinevad tunded. Vöid näha ka erinevaid pilte, värve ning vöivad tulla taipamised ja lahendused mitte möistuse tasanditelt. Vöid tunda seansi ajal erinevaid kehatundmusi: vibratsiooni, vönkeid, torkeid, nagu elektrivool liiguks kehas, kerget valu haigetes kohtades jne. Meditatsiooni ajal saame ise ennast ümber programmeerida, vabaneda köigest sellest, mis enam ei teeni meid ja harmoniseerida end positiivsetele muutustele.

Artjom loob helilise kosmilise ruumi, mida toetab Häli oma armastava energia, kohalolu ja juhendatud rännakuga, viies Sind veel sügavamale sise-universumi kihtideni.

Artjomi muusika ja loominguga saad tutvuda siit: https://artiam.space/

 

Šamanistlik hingamisrännak

Juhan Noode & Martin-Ott Sülla
L kell 14:00 – 16:00

Juhan on taasloova ja biodünaamilise hingamise praktik, kes on juhendanud tuhandete inimeste hingamisrännakuid. Festivalil viivad Juhan ja Martin-Ott sind live-muusika saatel retkele sinu sisemisse kosmosesse. See on rännak, mis aitab vabastada kehast stressi – kogemus, mis on väärt kogemist. Juhan is a

Martin-Ott hoolitseb selle retke helimaailma eest, lastes improvisatsioonil ühendada erinevad orgaanilised ja elektroonilised elemendid, saatjateks trummid, flöödid ja parmupillid.

 

 

 

 

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti