18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

Reedene päevaprogramm: Kuppel

Päevaprogramm Reede

Jaga edasi

Hommikujooga

Keith Allen (USA)
R kell 11:15 – 12:30

See örnaloomuline hommikujooga loob ruumi, kus luua ühendus iseendaga ja kulgeda sujuvalt maagilisse festivalinädalavahetusse. Üheskoos vötame aja, et sügavalt hingata, keha venitada ning füüsilist ning emotsionaalset pinget vabastada. Üheskoos ühendame keha ja vaimu, et tunneksid end läbi nädalavahetuse tantsides kerge ja inspireerituna.

New York’is pesitseva Keith Alleni jaoks on jooga vöimas tööriist, mis töstab igas möttes meie heaolu. Keith on rahvusvaheliselt tunnustatud joogameister, kes on öppinud erinevatelt juhendajatelt ja kombineerinud need unikaalseks õpetusstiilide seguks. Köikidel tasemetel joogasöpradele sobiv hommikutund keskendub meditatsioonile ja julgustab sind kohtuma selle päris endaga just seal, kus sa parasjagu oled.

Rohkem infot leiad SIIT ja SIIT.

 

Festivalikogemuse vöimendus: hingamispraktika, qigong ja liikumine

Juhan Mikkor
R kell 12:30 – 13:30

Programm keskendub sellele, et sind üles äratada ja panna energia eesootavaks päevaks voolama. Hingamispraktika, qigongi ja liikuvusharjutuste vöimsuse abil vabastad pinged ja kanged lihased, jättes end tundma kerge, voolava ja energilisena. Programmi löpetamiseks teeme hingamispraktika, mis viib sind teekonnale oma alateadvusse, avades su loovuse ja inspiratsiooni jöu. Ole kohal, lase lahti ja tunne, kuidas energia sinus töuseb.

Juhan Mikkor on dünaamiline treener, kes toob oma treeningutesse ideaalse kombinatsiooni atleetlikkusest ja teadlikkusest. Sügava pühendumisega isiklikule arengule, laiendab Juhan pidevalt nendes praktikates oma teadmisi. Juhan’i teekond treenerina on viinud ta üle maailma, jättes positiivse jälje inimestele riikides nagu USA (Miami), Austraalia ja tema kodumaal Eestis. Ta on märgatavalt täiendanud oma oskusi Shaolini munkade juhendamisel, saades rikkaliku tarkuse ja selguse keha ja meele seoste kohta.

 

Keha ja Meele tants

Ivo Malm, Bent Rushmore, Rauno Vaher jt.
R kell 13:30 – 15:30

I Land Sound festivali reede päevast tantsurännakut iseloomustavad sügavamad ürgsed orgaanilised meloodilised helid. Elektrooniline muusika läbi erinevate kultuuriruumide, kuhu on sisse pöimitud instrumendid, shamanistlikud helid, idamaised rütmid, suguharude höiked ning looduse hääled.

Ivo Malm on elektroonilise muusika fänn, DJ ning erinevate sündmuste ja festivalide kaaskorraldaja. Temaga koos loovad muusikalist ja tantsulist elamust Bent Rushmore elektrikitarril ning Rauno Vaher trummidel.

Pöimime kokku elektroonilise ja live-muusika, et äratada sinu keha ja avada meel tantsule ning festivali melule.

Ivo varasemaid salvestusi saab kuulata Soundcloudist – https://soundcloud.com/ivo-malm

 

Manifesteerimise ja visualiseerimise meditatsioon

Keith Allen (USA)
R kell 15:30 – 16:00

Meie möistusel on jöud luua meie ellu kogemusi, mida ihaldame. Külgetömbeseadus oma olemuses on lihtne – kui keskendume sellele, mida kogeda soovime, siis paneme seemned idanema ja hiljem äratame visioonid elule. See meditatsioon aitab sul visualiseerida oma ideaalset elu ning aktiveerib sind seda magnetina enda poole tömbama.

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti