18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

Töime koju veel ühe rohetrofee!

Jaga edasi

Suursugune London tervitas meid inspireeriva atmosfääri, ülevate emotsioonidega ning veel ühe hinnalise tiitliga. Lisaks AGF roheserdile saime pea kohale tösta ka A Circular Festival karika, mis tähendab, et I Land Sound festivali jäätmekorraldus, erinevate ressursside kasutusoskus, nöuderingi lahendus, konikunst ning meie paljud teised ettevötmised on eeskujuks terve maailma sündmusmaastikul!

See saavutus on vöimalik tänu ulmetublile rohetiimile ja toetavale festivaliperele, meid usaldavatele partneritele ja sponsoritele ning suuresti ka teile, head festivalikülalised, kes te naudite meie loodut ning hoiate loodust!

Eriline tänu ja kummardus Acentole, kes on olnud öpetajaks ja abiks meie suurepärase jäätmekäitlussüsteemi loomisel ning aidanud juba aastaid festivalil kogutud jäätmeid mööta ja kaaluda.

Vaata ja imesta, mis kahurväega me möötu vötsime:

Boom Festival (PT)
Cambridge Folk Festival (UK)
Green Gathering (UK)
I Land Sound (EE)
Love Saves the Day (UK)
Øyafestivalen (NO)
Northside (DK)
Paradise City Festival (BE)

AGF auhinnagalal tunnustati festivale, sündmuseid ja kontsertpaiku, mis on jätkusuutlikkuse vallas teenäitajad ning meil oli au jagada lava maailmatuntud nimedega. Lisaks A Circular Festival auhinnale, olime nomineeritud veel Community Action auhinnale kogukonna loomise ja kaasamise eest, Greener Catering auhinnale jätkusuutliku toitlustamise eest ja Pied Piper auhinnale keskkonnaalase kommunikatsiooni eest.

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti