18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

I Land Sound on nomineeritud neljale AGF auhinnale

Jaga edasi

Meil on endiselt käed körgel üleval, sest A Greener Future kuulutas äsja International AGF Awards 2024 finalistidena välja 27 sündmust, kontserdipaika ja innovaatorit 12 riigist ning I Land Sound festival on nomineeritud suisa neljas erinevas kategoorias. Kuna saavutasime mitmes kategoorias “Outstanding” tulemuse on meil vöimalus koju tuua Circular Event Award jäätmete vähendamise ja nutika ressursside kasutamise eest, Community Action Award kogukonna loomise ja kaasamise eest, Greener Catering Award jätkusuutliku toitlustamise eest ja Pied Piper Award keskkonnaalase kommunikatsiooni eest.

Nominatsioonide saamine on juba iseenesest tähistamist väärt, sest finalistid valiti köikide nende sündmuste, festivalide ja kontserdipaikade hulgast, mis teenisid 2023. aastal roheserdi ja erinevates kategooriates körgeima vöimaliku hinde. Vöime uhkusega tödeda, et oleme maailma tippudega ühel pulgal, sest samades kategooriates on nomineeritud ka näiteks Boom Festival, Paradise City Festival ja Øyafestivalen. Kokku jagatakse auhindu üheksas erinevas jätkusuutlikkuse kategoorias, sealhulgas energia- ja veekasutus, toit ja reisimine.

Juba varsti söidame Londonisse, et 27. veebruaril toimuval konverentsil ja pidulikul galal Baltikumi esimene rohesert vastu vötta, kuid nüüd on pöhjust veel rohkem pöidlaid hoida. Londoni loomaaeda plaanime minna väikese festivaliperega ning röömu jagamiseks plaanime sinna kedagi veel kaasa vötta. Hoia meite infokanalitel silm peal ja tule ammutama inspiratsiooni! 

 

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti