18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

18-21 juuli 2024
Illiku laid, Saaremaa

EAS ja Kredex panevad festivalile öla alla

Jaga edasi

Möödunud aasta positiivsete uudiste laine jätkub ning 2024. aasta algus toob taas kauniskena sönumi. Nimelt toetab EASi ja Kredexi ühendasutus meie tänavust kokkutulekut 75 000 euroga.

Toetuse abil saame jätkata oma mitmekülgse ja nutika keskkonnaprogrammiga, tugevdada kogukonnatunnet ning rikastada festivalikogemust. Ühtlasi on see meile vöimalus ja möneti ka vastutus tutvustada oma väärtusi ja Eestit kui turismisihtkohta, mis tervitab ja üllatab külastajaid lisaks kaunile loodusele ka küllusliku kultuuriprogrammiga. 

Ühendasutuse turismijuhi Rainer Aaviku sönul on Eestis toimuvatel rahvusvahelistel spordi- ja kultuurisündmustel väga lai möju ning head sündmused ja nende lojaalsed korduvkülastajad on köige kiiretoimelisem retsept inimeste Eestisse toomiseks. “Peale majandusliku tulu aitavad need sündmused ka Eestit maailmas turundada ja tuua meile positiivset tähelepanu,” lisas Aavik. 

Kokku saavad EASilt toetust kaheksa kultuuri- ja spordisündmust üle Eesti, lisaks I Land Sound 2024 festivalile ka Pärnu valgusteatri festival “ÖÖvalgel” 2024, VIII Narva Ooperipäevad, Tallinn Music Week 2024, Estonian Grand Prix 2024, Euroopa Discgolfi Festival 2024, laskesuusatamise IBU noorte meistrivõistlused ning Tartu Rattaralli 2024.

Toetus on möeldud välisturundus-​ ja korralduskuludeks ning toetuse määr on kuni 70 protsenti, millele lisandub meie omafinantseering. Projekti eduka tulemuse toob kindel sündmusele saabuvate väliskülastajate arv ning nende poolt Eestis viibitud ööde hulk. 

Rohkem infot ja pikema kirjatüki leiad SIIT.

 

Loe ka teisi mötteid

Vöta maksmiseks aega
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediitkaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti
Maksa oma lemmikuga
Käita krediikaarti